KLOUN VEDRU- üks väheseid õhupalliloomade meistreid Eestis!

Tormi_001Olen Tormi Kevvai alias Kloun Vedru ja lahutan väikelaste meelt juba 15 aastat järjest. Nii on Kloun Vedrul kogunenud üle Eesti palju väikeseid sõpru. Õhupalliloomad on kõigi laste vaieldamatud lemmikud, kuid see pole Vedru ainus oskus. 15 aastat tagasi Kopenhaageni Komöödiakooli lõpetanud Vedru pakub palju muudki toredat, millega laste tähelepanu köita- s.h žongleerimine, jõu-ja ilunumbrid, lõbusad trikid ja hulganisti mänge nii toas kui õues mängimiseks.

Tartu Kunstikoolist on omandatud ka suurepärane joonistamise oskus. Vedrut kutsutakse üllatuskülaliseks oma laste sünnipäevadele, suvepäevadele, kaubanduskeskustesse, lasteaedadesse, koolidesse, laatadele, laevadele, festivalidele, jpm üritustele.

Tormi_014Huumorimeel on see, mis aitab hoida inimesed eemal argimuredest ja tervise korras. Mõned aastad tagasi lahutasin dr.Klounina laste meelt Tallinna ja Tartu lastehaiglas.

Olen peamiselt pühendunud laste lõbustamisele, kuid professionaalse meelelahutajana teatakse mind hästi ka täiskasvanute seas. Näitleja ja muusikuna (laulan, mängin toru- ja suupilli) viin sageli läbi firma-või eraisikute üritusi või kehastun kergesti ümber nii jõuluvanaks kui mõneks teiseks soovitud tegelaseks. Suhtlen vabalt nii eesti, vene kui inglise keeles.

Jätan oma kontaktandmed juhuks, kui vajate oma üritustele selliste oskustega inimest.

 

Parimate soovidega,

Tormi Kevvai

Mob.tel. 56690569 / e-mail: tormirai@gmail.com